Editörler İçin Tasarlanmış Aydınlatmalı Kısayol Klavyesi

Eğer karanlık ortamlarda bilgisayar başında çalışmayı seviyorsanız veya zorunlu olarak karanlıkta çalışmak durumundaysanız bu ilginç aydınlatmalı klavye projesi hoşunuza gidecektir. Karanlıkta çalışan insanların en büyük derdi klavyelerindeki tuşları göre

Eğer karanlık ortamlarda bilgisayar başında çalışmayı seviyorsanız veya zorunlu olarak karanlıkta çalışmak durumundaysanız bu ilginç aydınlatmalı klavye projesi hoşunuza gidecektir.

Karanlıkta çalışan insanların en büyük derdi klavyelerindeki tuşları görememektir. Karanlıkta çalışırken gözlerimiz normalden daha fazla yorulmaktadır. Klavyede tuşların yerini bulmaya çalışırken de gözlerimize ekstra yük bindiririz ve sonuçta baş ağrısı gibi problemler yaşarız. Bu problemleri ortadan kaldırabilmek için tasarlanmış bir klavye olan söz konusu klavyemiz özel tuş aydınlatması sayesinde her klavye tuşuna eşit derecede LED aydınlatma sağlıyor ve bu sayede gözlerinizin daha az yorulmasını sağlıyor. Klavyenin dikkat çeken bir diğer kullanışlı özelliği ise tuşların üzerindeki kaplamalar. Kısayolların kolayca seçilmesini sağlayan tuş tasarımları sayesinde kullanıcılar daha hızlı bir şekilde işlem yapabiliyorlar.

Kicstarter üzerinden bağış toplayan projeye bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilir ve tamamlanması için destek verebilirsiniz:

https://www.kickstarter.com/projects/editorskeys/backlit-shortcut-editing-keyboard-for-all-editors

YORUMLAR