Egg vs. Chicken Tanıtım Videosu

Egg vs. Chicken, popüler mobil oyun geliştiricisi PlayFirst tarafından Android ve iOS platformları için geliştirlen oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur. Oyunda amacınız yumurtaları kırmak için onların yaşadığı kaleye saldıran tavukları durdurmak

Egg vs. Chicken, popüler mobil oyun geliştiricisi PlayFirst tarafından Android ve iOS platformları için geliştirlen oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur.

Oyunda amacınız yumurtaları kırmak için onların yaşadığı kaleye saldıran tavukları durdurmak ve yumurtaların özgür bir şekilde yaşamalarını sağlamaktır.

Bu görevi başarıyla yerine getirebilmek için yapmanız gereken tek şey, oyun ekranı üzerinde aynı renge sahip olan yumurtaları eşleştirerek ateş etmek ve saldırı halinde tavukları etkisiz hale getirmektir.

Kule savunma, eşleştirme ve aksiyon oyunlarının içerdiği tüm öğeleri bir arada sizlere sunan Egg vs. Chicken için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR