Elder Scrolls Online-Craglorn

Elder Scrolls Online oyununun geliştiricisi Zenimax ve yayıncısı Bethesda MMO türündeki oyunlarına yeni eklenecek macera bölgesi Craglorn için özel bir tanıtım videosu yayınladı. Oyunun yönetmenlerinden Paul Sage'nin sunumunu yaptığı videoda bu yeni bölge

Elder Scrolls Online oyununun geliştiricisi Zenimax ve yayıncısı Bethesda MMO türündeki oyunlarına yeni eklenecek macera bölgesi Craglorn için özel bir tanıtım videosu yayınladı.

Oyunun yönetmenlerinden Paul Sage'nin sunumunu yaptığı videoda bu yeni bölgede bizleri nelerin beklediği anlatılıyor. Craglorn temel olarak 4 kişilik ve 12 kişilik gruplar için tasarlanmış bir bölge. Paul Sage bu bölgenin en iyi oyuncular için tasarlandığını ve oldukça zorlu mücadeleler ve görevler içerdiğini belirtiyor. Bölgede güçlü bölüm sonu canavarları ile savaşmanın yanında zamana karşı da mücadele vereceğiz ve öldükten sonra belli sayıda yeniden dirilme hakkımız olacak. Ölüm sayılarımız toplam puanımızda hesaplamalara dahil olacak ve sıralamalarda elde ettiğimiz yüksek konumlar bize büyük ödüller kazandıracak.

YORUMLAR