Elemental Kingdoms Tanıtım Videosu

TCG olarak bildiğimiz kart oyunlarından biri olan Elemental Kingdoms, Android ve iOS kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabilen bir strateji oyunudur. Oyunda bulunan 200'den fazla kart seçeneği arasından beğendiklerinizi ve size en uyg

TCG olarak bildiğimiz kart oyunlarından biri olan Elemental Kingdoms, Android ve iOS kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabilen bir strateji oyunudur.

Oyunda bulunan 200'den fazla kart seçeneği arasından beğendiklerinizi ve size en uygun gördüğünüz kartları belirleyerek kuracağınız deste ile düşmanlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Arkadaşlarınız yada diğer oyuncular ile karşılaşacağınız oyunda, birbirinden zor bölümler ve kilidini açmanız gereken ekstra bölümler bulunuyor.

Genel olarak heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan Elemental Kingdoms'un sunduğu grafikler ve ses efekleri oldukça etkileyici. Android veya iOS telefon ve tabletleriniz üzerinde yeni bir kart oyunu tecrübesi yaşamak istiyorsanız Elemental Kingdoms oyununu ücretsiz olarak indirerek mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android ve iOS cihazlarınıza indirebilmek için aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR