Emoji Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Eğer sıradışı bir film izlemek istiyorsanız önümüzdeki sene aradığınız filmi seyredebilme imkanına sahip olacaksınız. Sony Pictures'ün yapımcılığını üstlendiği ve Tony Leonidis'in yönetmenliğini yapacağı bu yeni animasyon filmi oldukça ilginç bir hikayeye

Eğer sıradışı bir film izlemek istiyorsanız önümüzdeki sene aradığınız filmi seyredebilme imkanına sahip olacaksınız.

Sony Pictures'ün yapımcılığını üstlendiği ve Tony Leonidis'in yönetmenliğini yapacağı bu yeni animasyon filmi oldukça ilginç bir hikayeye sahip. Günümüzde anlık mesajlaşma yazılımlarını ve sosyal medya servislerini kullanıken emoji olarak adlandırılan ve duygularımızı görsel olarak ifade eden araçları sıkça kullanıyoruz. Her emoji farklı bir duyguyu ya da nesneyi ifade ediyor. Yani her emoji kendine has bir karaktere sahip. İşte The Emoji Movie adıyla gösterime girecek bu film kendi karakterleri olan emojileri birer animasyon kahramanına dönüştürüyor.

Önümüzdeki aylarda gösterime girecek bu emoji filmi için yayınlanan bu fragman bize filmde yer alacak kahramanlardan ve filmin mizah anlayışından küçük bir kesit sunuyor. The Emoji Movie'de Gene adlı kahramanımızın hikayesine tanık olacağız. Gene'in özelliği ise tek bir duygu yerine birden fazla duyguyu ifade edebilen bir emoji olması. Bu da Gene'in hayatını bir hayli zorlaştırıyor; çünkü bir emoji olarak sadece belli bir duyguyu ifade etmesi gerekiyor. Bu nedenle Gene hayatını normale döndürmek ve standart bir emoji olabilmek amacıyla uzun bir yolculuğa çıkıyor. Film boyunca kahramanımızın eğlenceli ve sürükleyici macerasına dahil olacağız.

The Emoji Movie, 4 Ağustos 2017 tarihinde gösterime girecek.

YORUMLAR