En Arızalı Mobil Oyun Üreticileri

Bu videomuzda aynı oyunu seksen beş kere adını değiştirip yayınlayan mobil oyun yapımcılarına değindik. Bu oyunları çok iyi biliyorsunuz ama hepsinin aynı firmadan geldiğini muhtemelen ilk kez burada duyacaksınız. Gluten Free Games Gluten Free Games bilgi

Bu videomuzda aynı oyunu seksen beş kere adını değiştirip yayınlayan mobil oyun yapımcılarına değindik. Bu oyunları çok iyi biliyorsunuz ama hepsinin aynı firmadan geldiğini muhtemelen ilk kez burada duyacaksınız.

Gluten Free Games

Gluten Free Games bilgisayarlardaki Goat Simulator'ın yolundan ilerliyor. Herhangi bir ansiklopedide bulabileceğiniz her türlü hayvanın simülasyonu bu firmada var. Ev kedisinden tutun çakala kadar her türlü hayvanın simülasyonu buradaki adreste mevcut.

General Adaptive Apps

Bir ara popülerliğin sınırlarını zorlayıp hemen ardından ortadan kaybolan aa oyununu hatırlıyor musunuz? Bu firma aa oyunu ile birlikte aynı oyunun ae, bb, uu, sn adıyla sayısız defa yayınladı.

TabTale

Kız çocukları için oyunlar yapalım derken işleri çığrından çıkmış ve durdurulamaz hale gelmiş TabTale'in şu anda tamı tamına 212 adet oyunu var.

ZUUKS Games

Bu sefer de yerli bir üretici konuğumuz. Tofaş'ın ürettiği kuş serisi otomobil familyasının en popüler üyesi Şahin ile ilgili her türlü oyunu yapmışlar. İnanmazsanız bakabilirsiniz.

ROVIO

Geldik listenin en aleni olanına. ROVIO Angry Birds'ü ilk çıkardığında insanlar Angry Birds oynayabilmek için tablet, telefon alıyorlardı. Sonra Rovio paranın sıcaklığına kapılıp sayısız Angry Birds oyunu çıkardı ve insanları baymaktan beter etti.

YORUMLAR