En İyi 5 Android Önbellek Temizleme Uygulaması - Tekno Dakika

Android akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi sürekli olarak yoğun bir şekilde ve bol miktarda uygulamayla kullanıyorsanız bir süre sonra kilitlenmeler, yavaşlamalar ve performans sıkıntıları baş gösterecektir. Bu gibi sorunlarla başa çıkabilmek için ön b

Android akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi sürekli olarak yoğun bir şekilde ve bol miktarda uygulamayla kullanıyorsanız bir süre sonra kilitlenmeler, yavaşlamalar ve performans sıkıntıları baş gösterecektir. Bu gibi sorunlarla başa çıkabilmek için ön bellek temizleme uygulamaları bulunmakta. En iyi 5 önbellek temizleme uygulamasını sizin için değerlendirdik.

Clean Master uygulaması tüm diğer önbellek temizleme uygulamalarından ayrı bir yere sahip. Çok kolay kullanılan arayüzü ve görsel olarak da basitliği dikkate alındığında hiç bir kullanıcının zorlanacağını sanmadığım bu uygulama isteyip isteyebileceğiniz tüm araçları içerisinde barındırıyor.

Telefonunuzun ve tabletinizin arama kayıtları, SMS bilgileri ve web tarayıcı geçmişini temizlemek için kullanımı en kolay uygulamalardan birisi olan 1Tap Cleaner, aynı zamanda teker teker yahut toptan uygulama önbelleklerinin temizlenmesine izin veriyor.

AVG uzun yıllardır kaliteli güvenlik ve antivirüs yazılımları ile karşımızda duran bir firma. Android için hazırladığı önbellek ve bellek temizleme uygulaması ise yine şirketten beklenecek kalitede olmuş diyebilirim. Diğer uygulamaların aksine mümkün olduğunca az tıklama ile işlemleri tamamlamanın hedeflendiği uygulama böylece daha hızlı olmanızı da sağlıyor.

Android Cleaner’ın diğerlerinden ayrılan yanlarından bir tanesi hangi uygulamaların kullanılmasalar bile ne kadar RAM tükettiklerini gösterebilmesi ve böylece önlem almanızı sağlayabilmesi. Önbellek temizliğini ise dilerseniz tek tek, dilerseniz grup grup, dilerseniz de toptan bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz ve bu da istediğiniz gibi temizlik yapabilmenizi kolaylaştırıyor.

Her ne kadar listemizdeki diğer uygulamalar kadar geniş seçeneklere sahip olmasa da Önbellek Temizleyici uygulaması tahmin edebileceğiniz gibi direkt olarak adında geçen işlemi gerçekleştirebilmek için hazırlanmış hızlı bir uygulama.

YORUMLAR