Everyme Tanıtım Videosu

Everyme, Android ve iOS kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri özel bir sosyal ağ uygulamasıdır. Kendi davet edeceğiniz kişilerden oluşan özel bir sosyal ağ yaratma şansını mobil cihazlarınız üzerinde sizlere sunan uygulama oldukça k

Everyme, Android ve iOS kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri özel bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Kendi davet edeceğiniz kişilerden oluşan özel bir sosyal ağ yaratma şansını mobil cihazlarınız üzerinde sizlere sunan uygulama oldukça kullanışlıdır.

Aile, yakın arkadaşlar, iş arkadaşları ve benzeri birçok farklı grup oluşturmanıza ve bu gruplara istediğiniz kişileri davet etmenize olanak sağlayan Everyme, özel paylaşımlarınızı sadece görmesini istediğiniz kişilerin görmesini sağlar.

Arkadaş listenizde yer alan kişileri görüntüleyebileceğiniz, bu kişiler oluşturmuş olduğunuz gruplara davet edebileceğiniz ve gruplarınız üzerinde yer alan kişileri istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz uygulama üzerinde; resim, video, web bağlantısı veya sadece bir durum güncellemesi paylaşabilirsiniz.

Uygulama için geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Everyme'nin Android ve iOS uygulamalarını mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR