Evolution RTS Oynanış Videosu

Evolution RTS açık kaynak koduna sahip olan ve oyun severlerin bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirip oynayabilecekleri bir strateji oyunudur. Spring Engine adlı oyun motorunu kullanan Evolution RTS oyuncuları kaynak yönetimi ve teknoloji geliştirmeleri

Evolution RTS açık kaynak koduna sahip olan ve oyun severlerin bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirip oynayabilecekleri bir strateji oyunudur.

Spring Engine adlı oyun motorunu kullanan Evolution RTS oyuncuları kaynak yönetimi ve teknoloji geliştirmeleri konusunda çok yormayan bir oyun. Bu tür işlemlerin minimum emek harcanarak geliştirebildiği Evolution RTS'nin fizik motoru sayesinde oyunculasr savaş alanında özel taktikler geliştirebiliyorlar ve eğimli arazilerden faydalanarak düşman ateşinden korunabiliyorlar. Evolution RTS'de zaferi kazanmak için aynı birimden yüzlerce üretmek yerine uyumlu bir saldırı kuvveti oluşturmanız gerekiyor. Oluşturacağınız grupların içerisindeki birimlerin yetenekleri ve birbiriyle uyumu dikkat etmeniz gereken temel nokta.

Evolution RTS'yi ücretsiz olarak oynamak için:

YORUMLAR