Facebook Yeni Uygulaması Paper'ı Duyurdu

Facebook'un çok tartışılan haber okuma uygulaması Paper bugün resmi olarak duyuruldu ve uygulamayla ilgili bir de tanıtım videosu yayınlandı. 3 Şubat Pazartesi günü öncelikle App Store üzerinde iPhone için yerini alacak olan uygulama, şimdilik sadece Amer

Facebook'un çok tartışılan haber okuma uygulaması Paper bugün resmi olarak duyuruldu ve uygulamayla ilgili bir de tanıtım videosu yayınlandı.

3 Şubat Pazartesi günü öncelikle App Store üzerinde iPhone için yerini alacak olan uygulama, şimdilik sadece Amerika üzerinde yaşayan kullanıcılar tarafından kullanılabillecek.

Her ne kadar Paper uygulamasının çıkacağıyla ilgili söylentiler aylar öncesinde başlamış olsa da kimsenin uygulamanın neye benzediği veya özelliklerinin ne olduğu konusunda net bir fikri yoktu.

Flipboard benzeri bir uygulama olan Paper sayesinde kullanıcılar ilgi duydukları alanları belirleyerek, bu kategoriler altında yer alan haberlere, resimlere ve videolara hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

Kullanıcılara tam ekran içerik desteği sunacak olan uygulama, ekrana sığmayan içerikler için kullanıcıların telefon ekranlarını sağa veya sola hareket ettirmeleriyle birlikte içeriğin tamamını görüntülemelerine de olanak sağlayacak.

Facebook'un yeni uygulaması Paper için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Paper ile ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR