Fairshare Tanıtım Videosu

Fairshare, aynı ev içerisinde yaşayan arkadaşlar ve bireyler düşünülerek hazırlanmış oldukça kullanışlı ve eğlenceli bir ev uygulamasıdır. Uygulama sayesinde aynı evde yaşayan bireylerin, ev için neler yaptığını takip edebilir ve içerisinde daha adil bir

Fairshare, aynı ev içerisinde yaşayan arkadaşlar ve bireyler düşünülerek hazırlanmış oldukça kullanışlı ve eğlenceli bir ev uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde aynı evde yaşayan bireylerin, ev için neler yaptığını takip edebilir ve içerisinde daha adil bir ortam oluşturabilirsiniz.

Hazırlayacağınız yapılacak işler listesi sayesinde ev sakinlerinin yapması gereken görevleri belirleyebilir ve bu görev listesi doğrultusunda kimlerin neler yapıp yapmadığını görebilirsiniz.

Ayrıca yine uygulama içerisine yer alan ev harcamaları kısmı altında, ev için yaptığınız harcamaları not alabilir ve ay sonunda arkadaşlarınızla ödeşebilirsiniz.

Tüm bunların dışında aynı evde yaşayan kişiler arasında sürekli olarak bir etkileşim ve iletişim sağlanmasına da olanak sağlayan Fairshare yardımıyla, toplantılar, buluşmalar ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Fairshare için geliştirici ekip tarafından hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla uygulamayı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek daha mutlu ortamı için ilk adımı atabilirsiniz.

YORUMLAR