Fantastical 2 Tanıtım Videosu

Fantastical 2, iOS kullanıcıları için özel olarak geliştirilen bir çok yararlı özelliğe sahip etkileyici ve yararlı takvim uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama iOS 7 için yeniden tasarlanarak hatırlatıcı ve haftalık görüntüleme özellikleri eklenmiştir

Fantastical 2, iOS kullanıcıları için özel olarak geliştirilen bir çok yararlı özelliğe sahip etkileyici ve yararlı takvim uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama iOS 7 için yeniden tasarlanarak hatırlatıcı ve haftalık görüntüleme özellikleri eklenmiştir.

Dünya üzerinde en çok satan ücretli takvim uygulamalarından bir tanesi olan Fantastical 2 uygulaması ile, istediğiniz tarihlere özel etkinlikler atayarak dilerseniz bu etkinliklerden günü geldiğinde haberdar olmak için hatırlatıcı ekleyebiliyorsunuz.

Sizin için önem taşıyan önemli doğum günleri, yıl dönümleri, toplantılar vb. günlerin tarihlerini takviminize ekleyerek asla unutmamanızı sağlayabilirsiniz.

Türkçe desteğe sahip olmamasına rağmen kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulama rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR