Far Cry 4'ün 101 İsimli Çıkış Fragmanı 8 Dakika Uzunluğunda

Far Cry 4 önümüzdeki hafta çıkışını yapıyor ve Ubisoft da açık dünya oyunu için yepyeni bir sekiz dakikalık fragman yayınlandı. Fragmanın ismi ilginç bir şekilde '101' olarak geçiyor. Fragmanda Kyrat bölgesinde bizleri bekleyen yenilikleri ve oyunun temel

Far Cry 4 önümüzdeki hafta çıkışını yapıyor ve Ubisoft da açık dünya oyunu için yepyeni bir sekiz dakikalık fragman yayınlandı. Fragmanın ismi ilginç bir şekilde '101' olarak geçiyor.

Fragmanda Kyrat bölgesinde bizleri bekleyen yenilikleri ve oyunun temel olarak nasıl bir yol izlediğini görüyoruz. Doğayla iletişim maksimum seviyede, açık dünyanın sınırları gerçekten elle çizilemeyecek derecede geniş. Silah ve araçlar ise birbirinden bağımsız olarak bölgede tamamen emrinize amade. Ana hikayenin ilerleyişinin yanısıra yan görevler ve kooperatif oynanışla birlikte Kyrat'ta yapılabilecek sınırsız aktiviteleri arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilecek, yeni PvP seçenekleriyle oyunculara karşı da savaşabileceksiniz. Far Cry'ın bugüne kadar adından bahsettiren açık dünya yapılandırması serinin dördünce oyunuyla birlikte tavan yapıyor.

Far Cry 4 içeriği kadar görsel gücünü de ön plana çıkararak NVIDIA işbirliğiyle Far Cry 4 dünyasının nasıl yaratıldığını tanıtmıştı. Eğer ilgili videoyu kaçırdıysanız gerçekten muhteşem grafiklerin özellikle bilgisayar platformunda güçlü bir sistem dahilinde nasıl göründüğünü izlemek için buraya tıklamalısınız.

Far Cry 4 yeni nesil oyunların izlediği teknolojiyi kullandığı için bilgisayarda önerilen sistem gereksinimleri de oyuncularda ufak bir upgrade ihtiyacı oluşturuyor. Oyunu PlayStation 3 veya Xbox 360 gibi sistemlerde de oynamak mümkün, ancak oyunun sunduğu tam potansiyel için Ubisoft güçlü bir bilgisayarın yeni nesil konsollardan bile daha iyi bir performans sergileyeciğini iddia ediyor. Far Cry 4'ün PC sistem gereksinimlerine geçtiğimiz hafta paylaştığımız haberimizden ulaşabilirsiniz.

Far Cry 4, 18 Kasım tarihinde PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkışını yapacak.

Yahoo, Video Reklam Platformu BrightRoll'u 640 Milyon Dolara Satın Aldı

WoW: Warlords of Draenor - Age of Iron Fragmanı

YORUMLAR