Far Cry 4'ün Yeni Oynanış Videosuyla Doğayı Hiç Böyle Görmediniz

Ubisoft, Far Cry 4'ün inanılmaz manzaralarını ve çılgın doğasını gösteren yeni bir fragman yayınladı. Kasımda piyasaya gelecek aksiyon oyununda Kyrat üzerinde hayatta kalabilmek için doğayla bütünleşmiş vahşi bir tavır sergilemeniz gerekli. "Far Cry 4'ün

Ubisoft, Far Cry 4'ün inanılmaz manzaralarını ve çılgın doğasını gösteren yeni bir fragman yayınladı. Kasımda piyasaya gelecek aksiyon oyununda Kyrat üzerinde hayatta kalabilmek için doğayla bütünleşmiş vahşi bir tavır sergilemeniz gerekli.

"Far Cry 4'ün tehlikeli ve tahmin edilemez yapısında Kyrat'ın vahşi doğasında avlanmak sandığınız kadar kolay değil. Hayatta kalmak buradaki başlıca hedefiniz olacak çünkü sizleri tehlikelerle dolu topraklar bekliyor," diyor Ubisoft'un blog yazısı.

Fragmanda Kyrat üzerindeki yaşam, oyunun görsellerinin ne kadar mükemmel olduğunun bir göstergesi. İncelikle işlenmiş ışıklandırma ve gölgeler sizleri adeta vahşi doğanın içerisine hapsediyor. Ayrıca fragmanda kullanılan müzik çok iyi seçilmiş, insanda oyunun içindeki müziklerin de harika olacağı beklentisini uyandırıyor.

Himalayalar üzerinde kurulan hayali bir bölgede ani sivil savaş patlaması yaşanıyor ve güce ulaşan Pagan Min'in despot rejimi insanları dört bir yana ayırıyor. Oyun Kyrat'ın yerlisi olan bir adamın topraklarına geri dönüşüyle başlıyor. Pagan Min'in sayısız ordusuna karşı koymaya çalışırken, Kyrat'ın vahşi doğasında da yolunuzu bulmak için dikkatli olmak zorundasınız. Far Cry 3'ten sonra oyuncuların Ubisoft'a geri bildirimi sayesinde firma, Far Cry 4'ü açık dünya sistemiyle ana hikayeye bağlı olarak tasarlamış. Bu sayede oyun boyunca açık dünyada kendinizi kaybolmuş hissetmeyecek, hikaye odaklı bir oyun keyfi yaşayabileceksiniz.

Far Cry 4, 18 Kasım'da dünya çapında PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One'a çıkıyor.

YORUMLAR