FEAR Online'ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Korku/FPS türünde nam salmış serilerden FEAR, beklenmedik bir projeyle online ortama adım attı. Korku türünü en dehşet verici elementlerle birlikte FPS'ye taşıyan oyunda Project Origin'in geçtiği mekanlarda hayatta kalmaya çalışıyoruz. Steam üzerinden ücr

Korku/FPS türünde nam salmış serilerden FEAR, beklenmedik bir projeyle online ortama adım attı. Korku türünü en dehşet verici elementlerle birlikte FPS'ye taşıyan oyunda Project Origin'in geçtiği mekanlarda hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan oyunun şu anda yüklüce bir miktar oyuncusu bulunuyor. Henüz yeni olduğu için oyunla ilgili net bir fikir yok ancak Steam üzerinden kullanıcı yorumlarına bakılırsa FEAR Online bu sefer de oltayı tutturamamış. Orijinal FEAR serisinin ikinci oyunla birlikte sendelemeye başlaması son oyunla birlikte tüm FEAR hayranlarını yüzüstü bırakarak bambaşka bir boyuta geçti ve birçok oyuncu tarafından negatif eleştirilerle bombalandı. Aynısı FEAR Online'da da yaşanacak mı bekleyip göreceğiz.

Fear Online'ı ücretsiz olarak oynamak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz:

YORUMLAR