Ferrari ve Apple CarPlay

Apple'ın araçlarınız üzerinde iPhone'larınızı en güvenli şekilde kullanmanızı sağlayacak olan yeni sistemi CarPlay'in Ferrari üzerindeki kullanımı şirket tarafından videoya çekilerek kısa bir ön tanıtım videosu hazırlanmış. Apple CarPlay, aracınız içerisi

Apple'ın araçlarınız üzerinde iPhone'larınızı en güvenli şekilde kullanmanızı sağlayacak olan yeni sistemi CarPlay'in Ferrari üzerindeki kullanımı şirket tarafından videoya çekilerek kısa bir ön tanıtım videosu hazırlanmış.

Apple CarPlay, aracınız içerisinde akıllı asistan Siri'ye direksiyon üzerindeki ses kontrol tuşunu kullanarak bağlanmanızı ve bu sayede arama yapabilmenizi, gelen aramaları yanıtlamanızı, e-postalarınızı kontrol etmenizi, yol bilgisi hakkında bilgi almanızı ve tahmini kalan yol süresini öğrenmenizi sağlıyor. Oldukça etkileyici bir sistem olan CarPlay, şuan için Ferrari, Mercedes ve Volvo araçları üzerinde iPhone 5S, iPhone 5C ve iPhone 5 ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.

Ferrari tarafından yayınlanan videoda Apple CarPlay'in Ferrari aracı üzerinde nasıl göründüğü ve kullanıldığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR