FFFFF2P Tanıtım Videosu

FFFFF2P özellikle beceri türündeki oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak her iki platform için de sunulan bu oyundaki amacımız kötü niyetli dev tarafından kaçırılan Prenses Pixel'i kur

FFFFF2P özellikle beceri türündeki oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak her iki platform için de sunulan bu oyundaki amacımız kötü niyetli dev tarafından kaçırılan Prenses Pixel'i kurtarmak.

Bunu başarmak hiç de kolay olmuyor çünkü canavar dev bize yukarıdan sürekli bir şeyler fırlatıyor. İrili ufaklı kutulardan sıyrılmalı ve yere düştükleri anda bu kutuların üstlerine çıkarak onları yok etmeliyiz. Kutular çok fazla birikirse kaybediyoruz. Bu yüzden hem iyi saklanmalı hem de gerektiğinde kutuların üstüne zıplamalıyız.

Eğlenceli grafiklere ve bu grafiklerle uyumlu chiptune ses efektlerine sahip olan oyunda elde ettiğiniz yüksek skorları sosyal medya kanallarında paylaşma şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR