FidMe Tanıtım Videosu

FidMe, mobil kullanıcıların Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry işletim sistemine sahip cihazları üzerinde kullanabilecekleri yenilikçi ve iyi düşünülmüş bir uygulamadır. Uygulama yardımıyla cüzdanları üzerinde birçok farklı mağazaya veya markaya ai

FidMe, mobil kullanıcıların Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry işletim sistemine sahip cihazları üzerinde kullanabilecekleri yenilikçi ve iyi düşünülmüş bir uygulamadır.

Uygulama yardımıyla cüzdanları üzerinde birçok farklı mağazaya veya markaya ait farklı indirim veya fırsat kartları taşıyan kullanıcılar, tüm kartlarını FidMe üzerine kopyalayarak, tek bir mobil uygulama aracılığıyla tüm kartlarını yönetebilirler.

Aynı zamanda uygulamaya özel olarak hazırlanan kampanyalardan yararlanarak, gerçek ödüller kazanma şansını da yakayabilirsiniz.

Tüm bunların dışında harita üzerinde imleme özelliği sayesinde, favori mağazalarınızın yerlerini belirleyebilir ve sosyal medya kanalları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Cüzdanınızda yer alan ve size yük olan onlarca karttan sıkıldıysanız ve hepsini tek yerden yönetebilme fikri sizlere sıcak geliyorsa FidMe'yi hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR