FIFA 14 Gerçek Vuruşlar Tanıtım Videosu

EA Sports'un halen geliştirmekte olduğu ünlü futbol oyunu serisinin yeni üyesi FIFA 14 için oyunda yer alacak gerçekçi öğeleri açıklayan yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Söz konusu FIFA 14 tanıtım videosunda "Pure Shot" ve "Real Ball Physics" adlı iki

EA Sports'un halen geliştirmekte olduğu ünlü futbol oyunu serisinin yeni üyesi FIFA 14 için oyunda yer alacak gerçekçi öğeleri açıklayan yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Söz konusu FIFA 14 tanıtım videosunda "Pure Shot" ve "Real Ball Physics" adlı iki temel özellikten bahsedilmekte. Pure Shot, gole giden bir futbolcunun konumunu topa göre nasıl ayarladığını esas alan bir özellik. Gerçekte futbolcu hangi ayağıyla topa vuracaksa vücudunu da ona göre konumlandırmaktadır. FIFA 14'te bu durum oyuna yansıtılacak ve çok daha gerçekçi bir vuruş hissi yaratılacak.

"Real Ball Physics" ise vuruş yapıldıktan sonra futbol topunun havadaki hareketlerini daha gerçekçi yapan bir özellik. Bu özellik sayesinde topa falso verme ve topun alçalması gibi öğeler çok daha doğal görünecek.

FIFA 14 Eylül ayında çıkış yapacak.

YORUMLAR