FIFA 15 - Geliştirilmiş Kaleci Kurtarışları

FIFA 15 için hazırlanan yeni oynanış videosunda yeni nesil kaleciler ve yapacakları kurtarışlar tanıtıldı. Çok daha gerçekçi ve başarılı olacak olan kalecilere gol atmak da zorlaşıyor.

Futbol ve oyunseverlerin büyük merakla beklediği FIFA 15 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videonun konusu ise kaleciler. Geliştirilen ve çok daha iyi hale getirilen yeni kaleciler sayesinde oyundan çok daha fazla zevk alabilirsiniz.

Yeni eklenen kurtarış türlerinin tanıtımı için hazırlanan video da başarılı kaleci Tim Howard'ın röportajını da görebilirsiniz. Gerçek oyuncular ile birlikte çalışılarak hazırlanan futbol mekaniklerini oyuna en iyi şekilde yansıtmayı başarak EA Sports, yıllar sonra PES karşısında üstünlük kurarak favori oyun haline geldi.

FIFA 15'te karşılaşacağınız yeni kaleci hareketlerini ben oldukça beğendim. Daha gerçekçi ve kıl payı kurtarışlar ile birlikte oyunun heyecanı da en üst seviyeye çıkacaktır. Özellikle kaleci üstüne vurduğunuzdaki kurtarışlar ile birlikte ölü noktalara yapılan vuruşların kurtarılışı gayet güzel olmuş. Ben de sizin gibi FIFA 15'i büyük bir heyecan ile bekliyorum. Oyunun yeni oynanış videoları ve diğer gelişmelerini sizlerle paylaşamaya devam edeceğiz.

YORUMLAR