FIFA 15 - Gol Sevinçleri

Merakla beklenen FIFA 2015 oyununun demosu önceki gün oyuncular ile buluştu. Uzun süredir haberler ve videolar ile internette yoğun bir ilgi gören Dünya'nın en büyük futbol oyunlarından FIFA 15'de, gol attıktan sonra oyuncuların yaşaycağı sevinçleri göste

Merakla beklenen FIFA 2015 oyununun demosu önceki gün oyuncular ile buluştu. Uzun süredir haberler ve videolar ile internette yoğun bir ilgi gören Dünya'nın en büyük futbol oyunlarından FIFA 15'de, gol attıktan sonra oyuncuların yaşaycağı sevinçleri gösteren bir video yayınlandı.

Birbirinden güzel ve etkileyici gol sevinci bizi bekliyor diyebilirim. Videoda da göreceğini üzere eski FIFA'lara göre çok daha fazla gol sevinci bulunuyor. İşin kötü yanı ise FIFA 15'te gol atmak zorlaşıyor yani bu sevinçlere tanık olmak için biraz daha fazla uğraşabiliriz.

EA Sports belirli zaman aralıkları ile oyunun yeniliklerini ve geliştirmelerini gösteren videolar yayınlamaya devam ediyor. Artık demosunu da oynayabildiğiniz FIFA 2015'in demosunu indirirken Origin üzerinde yaşanan problem can sıkıyor. Bir çok oyuncu bu nedenden dolayı demoyu indiremiyor. EA Sports'un durumu en kısa sürede çözeceğini tahmin ediyorum.

Tamindir olarak boş durmadık ve sizler için FIFA 15 Demo Nasıl İndirilir ve Kurulur? başlıklı yazımızı hazırladık. Yazının üzerine tıklayarak içeriğe gidebilirsiniz. İçerikte yazanları takip ederek siz de FIFA 15'i indirebilir ve yeni oyunu denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR