Flatout - Stuntman Tanıtım Videosu

Flatout - Stuntman, araba yarışı kazası simulasyonu olarak Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve ücretsiz bir oyundur. Oyunda 20 farklı dublörden birini seçtikten sonra farklı kaza sahnelerinden birine girerek arabanızla kazalar yap

Flatout - Stuntman, araba yarışı kazası simulasyonu olarak Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve ücretsiz bir oyundur. Oyunda 20 farklı dublörden birini seçtikten sonra farklı kaza sahnelerinden birine girerek arabanızla kazalar yaparak dublörünüzün nasıl uçtuğunuz görebilirsiniz.

Detaylı kaza sahnelerini görebileceğiniz oyunda, kaza yaptığınız an kontrol ettiğiniz dublörünüz arabanın ön camından dışarı fırlayarak uçmaya başlar. Dublörünüzün çektiği acının boyutuna göre aldığınız puan belirlenir. Ne kadar çok acı çekerse o kadar çok puan alırsınız.

Araba yarışı ve aksiyon oyunları oynamayı seviyorsanız Flatout - Stuntman oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR