Fluid Football Tanıtım Videosu

Eğer taktiksel ağırlıklı futbol oyunlarını seviyorsanız Fluid Football ya da diğer adıyla Akışkan Futbol tam da aradığınız futbol oyunu seçeneği olacaktır. Android ve iOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğimiz bir mobil oyun ola

Eğer taktiksel ağırlıklı futbol oyunlarını seviyorsanız Fluid Football ya da diğer adıyla Akışkan Futbol tam da aradığınız futbol oyunu seçeneği olacaktır.

Android ve iOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğimiz bir mobil oyun olan Fluid Football bize gerçek futbol uzmanları tarafından hazırlanmış senaryolarda takımımızı direkt olarak kontrol etmemize imkan tanıyor. Gol atmak için doğru anda doğru kararlar vermeli ve takımımızı uyum içerisinde yönetmeliyiz. Oyuncularımızın nerede durduğu, attığımız pasın yönü gibi öğeler gole giden yolu belirlemekte.

Fluid Football oldukça derin bir taktiksel altyapıya sahip ve oyun bu özelliğiyle benzer futbol oyunlarından ayrılıyor. Eğer hem zekanızı kullanmak hem de futbolun heyecanını yaşamak istiyorsanız Fluid Football'u ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz:

YORUMLAR