Forza Horizon 3 All-Stars Araba Paketi Tanıtım Videosu

Microsoft, geçtiğimiz günlerde heyecanla beklenen yeni yarış oyunu Forza Horizon 3 ile Xbox One ve Windows 10 platformlarında boy gösterdi. Forza Horizon 3, sahip olduğu fotoğraf kalitesinde grafikleri ile dikkat çekiyor. Serinin yeni oyununda Avustralya

Microsoft, geçtiğimiz günlerde heyecanla beklenen yeni yarış oyunu Forza Horizon 3 ile Xbox One ve Windows 10 platformlarında boy gösterdi.

Forza Horizon 3, sahip olduğu fotoğraf kalitesinde grafikleri ile dikkat çekiyor. Serinin yeni oyununda Avustralya kıtasına yolculuk ediyoruz ve burada düzenlenen yarışlara katılıyoruz. Açık dünya tabanlı bir yarış oyunu olan Forza Horizon 3'te oyuncular dilerlerse şehir içindeki asfalt yollarda yarışabiliyorlar, dilerlerse şehrin kalabalığından kurtularak araziye çıkıp doğal pistlerde yarışabiliyorlar. Oyun içinde keşfedilecek birçok farklı doğal güzellik ve eşsiz manzara bizi beklemekte. 

Daha önceki Forza Horizon oyunlarında oyunlar içerisinde yer alan zengin içerikler oyunu uzun süre oynamamızı da mümkün kılıyor. Forza Horizon 3'te de durum değişmiyor. yun için birçok farklı indirilebilir içerik yayınlanacak ve oyun sürekli yeni içeriklerle beslenecek. Bu indirilebilir içerikler aracılığıyla oyuna birçok yeni araç ekleyebiliyoruz.

Forza Horizon 3'ün ilk indirilebilir içeriği ise All-Stars Car Pack adlı DLC olacak. Bu paketle birlikte oyuna 10 farklı araç eklenecek, bu videoda da bu araçlara yakından göz atıyoruz.

Forza Horizon 3 All-Stars Car Pack indirilebilir içeriğini oyunun standart versiyonunu satın alan oyuncular ek olarak satın alabilecekler. Eğer oyunun Ultimate veya Deluxe versiyonlarına sahipseniz bu içerik için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

YORUMLAR