Fractal Combat X ile İt Dalaşına Girmeye Hazır Olun

Mobil oyun geliştiricisi Oyatsukai Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen bir uçak simülasyonu ve savaş oyunu olan Fractal Combat X, konsol kalitesindeki etkileyici grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla mobil oyunseverlere farklı b

Mobil oyun geliştiricisi Oyatsukai Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen bir uçak simülasyonu ve savaş oyunu olan Fractal Combat X, konsol kalitesindeki etkileyici grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla mobil oyunseverlere farklı br uçak oyunu deneyimi yaşatıyor.

Kullanabileceğiniz birçok farklı uçağın yer aldığı oyunda, uçaklarınızı farklı silahlarla donatabilir, sizlere verilen farklı zorluklardaki birçok görevi tamamlayabilir ve düşman uçaklarıyla it dalaşına girebilirsiniz.

Mobil cihazlarınız üzerinde yüksek tempolu ve heyecan verici bir uçak oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız, Fractal Combat X'i mutlaka denemenizi öneririm.

Fractal Combat X için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR