Freestyle Baseball Tanıtım Videosu

Android ve iOS cihazlarınız ile Beyzbol oynama keyfini yaşayabileceğiniz en iyi oyunlarından biri olan Freestyle Baseball uygulaması, her iki platformun kullanıcıları için de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ülkemizde oynanmayan fakat çok sayıda hayranı bul

Android ve iOS cihazlarınız ile Beyzbol oynama keyfini yaşayabileceğiniz en iyi oyunlarından biri olan Freestyle Baseball uygulaması, her iki platformun kullanıcıları için de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ülkemizde oynanmayan fakat çok sayıda hayranı bulunan beyzbol sporunun farklı bir versiyonu olan oyunda, yeşil sahalar yerine sokaklarda beyzbol karşılaşmaları yapıyorsunuz. Oyunun kendi oyuncularına karşı veya diğer online oyuncuları ile yapacağınız mücadelelerde galip gelerek yeni karakterlerin kilidini açabilir veya kendi karakterinizin yeteneklerini güçlendirebilirsiniz.

Android veya iOS cihaza sahipseniz ve spor oyunlarını seviyorsanız, Freestyle Baseball uygulamasını aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR