FRS Ski Cross ile Kayak Yapmanın Keyfini Çıkarın

Popüler oyun geliştiricisi Unity Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen FRS Ski Cross, en sevilen kış sporlarından bir tanesi olan kayak deneyimini oyunseverlere yaşatıyor. Etkileyici üç boyutlu grafikleri ve son sürat oynanışıyla

Popüler oyun geliştiricisi Unity Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen FRS Ski Cross, en sevilen kış sporlarından bir tanesi olan kayak deneyimini oyunseverlere yaşatıyor.

Etkileyici üç boyutlu grafikleri ve son sürat oynanışıyla oyunseverleri kendine bağlamayı başaran oyun, sahip olduğu birçok ekstra özellikle de aynı kategoride yer alan birçok rakibine fark atmayı başarıyor.

50'den fazla pistin, 250'den fazla oyun için eşyanın, çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza meydan okuma şansının, farklı başarımların ve daha birçok ekstra özelliğin ve yeniliğin yer aldığı FRS Ski Cross, gerçekten denemeye değer bir oyun.

FRS Ski Cross için yayınlanan kısa tanıtım videosunu izleyebilir ve oyunun Android ve iOS versiyonlarına aşağıdaki bağlantılar yardımıyla ulaşarak mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR