Fruit Ninja Oyununa Büyük Güncelleme Geliyor

Araba yarışı oyunlarında Asphalt 8: Airborne, sonsuz koşu oyunlarında Temple Run 2 ve Subway Surfers neyse, meyve kesme oyunlarında da Fruit Ninja aynısı. Fakat yaşadığı popülerlik döneminden sonra bir düşüşe geçerek akıllardan çıktı demek de yanlış olmay

Araba yarışı oyunlarında Asphalt 8: Airborne, sonsuz koşu oyunlarında Temple Run 2 ve Subway Surfers neyse, meyve kesme oyunlarında da Fruit Ninja aynısı. Fakat yaşadığı popülerlik döneminden sonra bir düşüşe geçerek akıllardan çıktı demek de yanlış olmayacaktır.

Halfbrick şirketinin geliştirdiği oyun mobil oyun Dünyası'nda yeniden farklılık yaratabilmek için büyük bir güncellemeye gidiyor. Ekim ayının başlarında gelecek olan uygulama oyuna pek çok yeni farklılık kazandıracak. Yeni karakterler başta olmak üzere oyunu tekrar oynamanızı sağlayacak bir çok şey var diyebilirim.

Ekrana gelen meyveleri dilim dilim etmeniz gereken oyunun Android, iOS ve Windows Phone versiyonları bulunuyor. Baştan aşağı yenilenecek olan oyun ilk çıktığında Dünya genelinde 500 milyon indirme sayısına ulaşmıştı.

Yapılan değişiklikler arasında tasarımı ile birlikte yenilenen arayüz, oynanış, yeni eşyalar alma ve sosyal özellikler bulunuyor. Farklı silahlar da oyuna eklenen eşyalar arasında fakat meyveleri keserken ekstradan farklı bir etkileri bulunmuyor. Güncelleme ile ilgili 2 yeni video hazırlayan Halfbrick, Fruit Ninja oyunu için yeni bir YouTube kanalı da açtı. Şu an 2 videosu bulunan oyunun toplamda 5 videolukbir serisi olacak. Serinin devamını izlemek için Youtube kanalına giriş yapabilirsiniz.

Fruit Ninja'yı daha önce denemediyseniz aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak hemen ücretsiz indirebilir ve güncelleme geldiğinde de yeni versiyonunu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR