Galactic Phantasy Prelude ile Uzayın Derinliklerini Keşfedin

Moonfish Software tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Galactic Phantasy Prelude, oyunculara aksiyon, bilim kurgu, rol yapma, macera, savaş, strateji ve uzay simülasyonu gibi birçok farklı oyun kategorisinin özelliklerini bir araya top

Moonfish Software tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Galactic Phantasy Prelude, oyunculara aksiyon, bilim kurgu, rol yapma, macera, savaş, strateji ve uzay simülasyonu gibi birçok farklı oyun kategorisinin özelliklerini bir araya toplayarak sunmaktadır.

Uzay geminize atlayarak devasa bir evren içerisinde uzayın derinliklerini keşfetmeye çalışacağınız oyunda yerinizi almaya hazır mısınız?

Konsol kalitesindeki etkileyici grafikleri, sürükleyici oynanışı, farklı uzay gemileri, özelleştirme seçenekleri ve çok daha fazlasıyla Galactic Phantasy Prelude sizleri bekliyor.

Geliştirici ekip tarafından Galactic Phantasy Prelude için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR