Galaxy Legend Tanıtım Videosu

Galaxy Legend, Android ve iOS platformlarında oynanabilenheyecanlı ve etkileyici bir strateji oyunudur. Oyun içerisinde farklı uzay gemilerinden oluşan filonuzla birlikte yolunuza çıkan düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Son teknoloji silah ve mühi

Galaxy Legend, Android ve iOS platformlarında oynanabilenheyecanlı ve etkileyici bir strateji oyunudur. Oyun içerisinde farklı uzay gemilerinden oluşan filonuzla birlikte yolunuza çıkan düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz.

Son teknoloji silah ve mühimmatlar ile dolu uzay gemileriniz ile oluşturacağınız planlar dahilinde karşınıza çıkan rakiplerinizi yok edebilirsiniz. 2 farklı oyun modu olan Galaxy Legend'ı ister tekli oynayarak size verilen görevleri yerine getirerek ilerleyebilirsiniz, isterseniz çoklu oyunculu olarak diğer oyuncularla birlikte oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun yapısı dışında etkileyici grafikleri ve arayüzüyle dikkat çeken Galaxy Legend'ı sitemiz üzerinden aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.

Hem Android hemde iOS platformlarında ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunun tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında genel bir bilgi edinebilirsiniz.

YORUMLAR