Galaxy Note 7 ve iPhone 6S Hız Karşılaştırması

Samsung'un yeni tanıtmış olduğu Galaxy Note 7 nasıl bir performans sergiliyor? İşte bu sorunun cevabını ancak cihaz üzerinde uygulamaları çalıştırarak öğrenebiliyoruz. Günlük hayatta akıllı telefonlarımızı kullanırken en çok yaptığımız iş farklı uygulamal

Samsung'un yeni tanıtmış olduğu Galaxy Note 7 nasıl bir performans sergiliyor?

İşte bu sorunun cevabını ancak cihaz üzerinde uygulamaları çalıştırarak öğrenebiliyoruz. Günlük hayatta akıllı telefonlarımızı kullanırken en çok yaptığımız iş farklı uygulamalar arasında geçiş yapmak. Kameramızla fotoğraf çektikten sonra o fotoğrafları Prisma benzeri fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla elden geçiriyor, sonrasında e-posta hesabımızı veya Facebook hesabımızı kullanarak bu fotoğrafları paylaşıyoruz. Kimi zaman da bir mobil oyun oynarken ilginç bir anın fotoğrafını çekmek veya o anı videoya almak istiyoruz. İşte tüm bu işlerde farklı uygulamalar arasında geçiş yapıyoruz.

Bir telefonun performansını belirleyen şeylerden bir tanesi de uygulamalar arasındaki geçiş süresi. İşte bu videoda yer alan hız testi bize iPhone 6S'in mi, Galaxy Note 7'nin mi uygulamalar arası geçişte daha başarılı olduğunu gösteriyor.

Galaxy Note 7 ve iPhone 6S Plus Karşılaştırması

YORUMLAR