Galaxy on Fire 2 HD Tanıtım Videosu

Galaxy on Fire 2 HD, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı bir oynanışa sahip ve aynı zamanda eğlenceli bir uzay ve macera oyunudur. Oyundaki amacınız genel anlamda oldukça basit olarak uzaylılar ve yaratıklar

Galaxy on Fire 2 HD, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı bir oynanışa sahip ve aynı zamanda eğlenceli bir uzay ve macera oyunudur. Oyundaki amacınız genel anlamda oldukça basit olarak uzaylılar ve yaratıklardan Dünyayı korumak. Tabi bunu gerçekleştirebilmek için en tecrübeli uzay savaşı uzmanlarından birini kontrol ediyorsunuz.

Oyunda farklı yıldız sistemlerinde gezinerek yeni gezegenler keşfedebilir yada size verilen görevleri yerine getirebilirsiniz. Uzay ve macera oyunu severlerin ilgisini çeken Galaxy on Fire 2'nni grafik ve sesleri de oldukça etkileyici. Kendine özgü bir hikayesi bulunan oyunu Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR