Game of Thrones'u Skyrim İçinde Yarattılar!

Game of Thrones 1. sezon fragmanını Skyrim içinde yarattılar

Televizyonların en çok ilgi gören dizilerinden olan Game of Thrones, oyun dünyasının en çok ilgi görev açık dünya tabanlı rol yapma oyunu Skyrim ile birleşti.

Bilindiği üzere Game of Thrones dizisi başladığı günden itibaren birçoğumuzun heyecanla takip ettiği bir dizi. Yaratılan karakterler, ejderhalar gibi fantastik öğeler, derin senaryo dizinin her bölümünün inanılmaz bir ilgi görmesini sağlıyor. Oyun dünyasında da Elder Scrolls serisinin 5. oyunu olan Skyrim sahip olduğu zengin içerik, uçsuz bucaksız açık dünyası ve oyuncuları bilgisayar veya oyun konsolu başına kilitleyen eğlenceli oynanışıyla benzer bir başarıya sahip.İki yapımın ortak noktası ise fantastik evrenlerde geçiyor oluşları. Ejderhalar gibi öğeler her iki yapımda da ortak. İşte bu benzerliği gören bir oyuncu kendi çalışmalarıyla Game of Thrones 1. sezon fragmanını Skyrim içinde yaratmış.

Fragmanda Eddard Stark, Catelyn Stark, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Lord Baelish, Cersei ve Jaime Lannister gibi dizide büyük öneme sahip karakterlerin oyun içindeki versiyonlarını görebiliyoruz. Ayrıca dizideki kilit sahneler de oyun içinde canlandırılıyor.

Fragmanı hazırlayan oyuncu bu fragman için toplamda 260 Skyrim modundan faydalandığını açıklamakta. Yeni nesil bilgisayarlar için yenilenmiş grafiklerle birlikte gelen The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition'ı bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

YORUMLAR