Gamemons: Oyuncular İçin Sosyal Ağ - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de Gamemons adlı sosyal oyun platformu oldu. Dünya genelinde yer alan 1.2 milyardan fazla oyuncu göz önüne alındığı zaman oldukça dikkat çekebilecek projelerden bir tanesi olan Gamemons, sadece oyunculara özel bir sosyal platform olmayı hedefliyor. Oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan Steam, Xbox Live, Twitch.tv, Youtube ve daha birçok servisi tek bir çatı altında birleştirerek kendilerine sunan servis sayesinde oyuncular ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ve araçlara tek bir yerden ulaşabilecekler.

Ayrıca TÜBİTAK tarafından da desteklenen bir proje olan Gamemons, oyuncular arasında oldukça etkili bir iletişim aracı olarak da kullanılabilecek.

YORUMLAR