Gangster Granny 2: Madness Tanıtım Videosu

Gangster Granny 2: Madness iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz ilginç bir aksiyon oyunudur. TPS, yani 3 şahıs görüş açısından oynanan bir oyun olan Gangster Granny 2: Madness'de suça yatkınlığıyla tan

Gangster Granny 2: Madness iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz ilginç bir aksiyon oyunudur.

TPS, yani 3 şahıs görüş açısından oynanan bir oyun olan Gangster Granny 2: Madness'de suça yatkınlığıyla tanınan bir büyükanneyi kontrol ediyoruz. Büyükanne geçmişisnde altın çalmış, soygunlar yapmış ve güçlü silahlar satın alarak eylemler gerçekleştirmiştir. Fakat en son banka soygununda şehrin en büyük bankasını soymaya çalışmış, elinden gelenin en iyisini yapmasına rağmen yakalanmıştır.

Hapishaneden kurtulduktan sonra yine düşmanlarının karşısına dikilen büyükannemizi yönettiğimiz oyunda çok sayıda farklı silah seçeneğini kullanabiliyoruz ve 5 farklı oyun moduyla uzun süre eğlenebiliyoruz. Gangster Granny 2: Madness'e bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

YORUMLAR