Geçtiğimiz Hafta En Çok Oynadığınız Mobil Oyun Nedir?

Flappy Bird Flappy Bird Nasıl Yüklenir? Flappy Bird'ün yapımcısı Dong Nguyen oyunu mobil mağazalardan kaldırmasına rağmen popülerliği hala sürmekte. { softwareId = 11803} Rope Escape iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğin

Flappy Bird

Flappy Bird Nasıl Yüklenir?

Flappy Bird'ün yapımcısı Dong Nguyen oyunu mobil mağazalardan kaldırmasına rağmen popülerliği hala sürmekte.

Rope Escape

iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz halatla sallanma ve kaçış oyunu olarak adlandırabileceğimiz Rope Escape, ormanın ortasında veya galaksinin uzak bir köşesinde sürekli olarak ilerlemenizi gerektiren bağımlılık yapıcı ve heyecan dolu bir oyundur.

Plants VS Zombies

Zombi oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren Plants vs Zombies 2 oyunu eğlenceyi dokunmatik ekranlı telefonlara ve tabletlere taşımakta. Plants vs. Zombies 2'de Dave'ye katılarak zamanda yolculuk yapıyoruz ve Antik Mısır, vahşi batı ve korsan denizleri gibi farklı haritalarda zombilere karşı bitkilerimiz aracılığıyla savaşıyoruz.

Air Wings

Air Wings kendinize ait kağıt uçakları diğer oyuncuların uçaklarıyla çarpıştırdığınız oldukça eğlenceli bir uçak savaşı oyunudur.

Cavemania

Cavemania, iOS ve Android kullanıcılarının oynayabilecekleri eski çağları konu alan ücretsiz bir üçlü eşleme oyunudur.

Flick Kick Football Legends

Flick Kick Football Legends, kullanıcıların mobil cihazları üzerinde kendi takımlarını oluşturabilecekleri, yönetebilecekleri ve isterlerse maç içerisinde yer alarak pas verebilecekleri, çalım atabilecekleri ve etkili şutlar çekerek gol atabilecekleri ücretsiz bir futbol oyunudur.

YORUMLAR