Geleceğin iPhone'larındaki Olası Hologram ve Projeksiyon Özellikleri

Bazı insanlar eylül veya belki ekimde çıkması beklenen iPhone5'in radikal bir yenilik olacağına inanıyorlardı.Bazıları ise daha hafif bir geliştirme olacağını bekliyorlardı.Her nasılsa, iPhone5'in bu konsept videosu insanları yapılabilecek şeylerden daha fazlasını hayal etmeye teşvik etti.Dolayısıyla, şimdi  6 milyondan fazla Youtube ziyaretçisi Aatma Studio tarafından yapılan bu videoyu oyladı. Bu videodakinin ne olabileceğine karar verme zamanı geldi.

Bazı kişiler Eylül ya da Ekim Ay'ında çıkması beklenen iPhone5'in radikal bir yenilik olacağını düşünüyorlar. Bazıları ise sadece hafif bir geliştirme yapılacağını umuyorlar. iPhone5'in bu konsept videosu insanları yapılabilecek yenilik ve geliştirmelerden daha fazlasını hayal etmeye itiyor.


6 milyondan fazla Youtube ziyaretçisi Aatma Studio tarafından hazırlanan bu videoyu oyladı. Şimdi sıra bu videodaki yenilik ve geliştirmelerin iPhone'un hangi modelinde bizlere sunulabileceğine karar verme de.Apple'ın Macbook, iPhone ve iPad gibi cihazlarına projeksiyon entegre etmeyle ilgili çalışma ve patentleri bulunduğunu düşünürsek çok zaman alacağına benzemiyor. iPhone 5'te bunların olamayacağını biliyoruz ama belki de iPhone 8'de filmlerimizi, aradığımız kişinin görüntüsünü havada veya duvarda izleyebiliyor olacağız.

YORUMLAR