Gelecek Xbox One Oyunları

Microsoft yeni nesil oyun konsolu Xbox One için önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek oyunlarla ilgili 3 dakikalık bir tanıtım videosu yayınladı. Özellikle neden Xbox One almalıyım diye düşünen kullanıcılar için oldukça iyi bir cevap niteliği taşıyan vide

Microsoft yeni nesil oyun konsolu Xbox One için önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek oyunlarla ilgili 3 dakikalık bir tanıtım videosu yayınladı.

Özellikle neden Xbox One almalıyım diye düşünen kullanıcılar için oldukça iyi bir cevap niteliği taşıyan video üzerinde oldukça popüler olan ve merakla beklenen oyunlar kendilerine yer buluyor.

Halo, Watch Dogs, Tom Clancy’s The Division, Quantum Break, Sunset Overdrive, Plants vs Zombies: Garden Warfare, Kinect Sports Rivals, Project Spark, Ultimate Fighting Championship, Fable Legends, Final Fantasy XV, The Elder Scrolls, Kingdom Hearts, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, Dying Light, The Witcher 3: Wild Hunt ve Titanfall gibi oyunlar Xbox One oyuncularıyla önümüzdeki aylarda buluşacak olan oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR