Get Even Tanıtım Videosu

Painkiller Hell & Damnation'un geliştirici ekibi Farm 51 tarafından geçtiğimiz yılın son günlerinde duyurulan Get Even'la ilgili yayınlanan birkaç ekran görüntüsü dışında oyunla ilgili herhangi bir bilgi verilmemişti. Geliştirici ekip geçtiğimiz günlerde

Painkiller Hell & Damnation'un geliştirici ekibi Farm 51 tarafından geçtiğimiz yılın son günlerinde duyurulan Get Even'la ilgili yayınlanan birkaç ekran görüntüsü dışında oyunla ilgili herhangi bir bilgi verilmemişti.

Geliştirici ekip geçtiğimiz günlerde Get Even için yayınladığı tanıtım videosuyla birlikte yeni oyunlarını kısmen de olsa gözler önüne sermiş oldu. Kısmen de olsa diyorum çünkü yayınlanan video üzerinde yer alan görüntülerin bile oyun içerisinden olup olmadığını anlamak gerçekten zor.

Görüntülerin oyundan alındığını düşünürsek, oyunseverleri hayalle gerçek arasında bir dünyada geçen aksiyon ve macera dolu bir oyunun beklediğini söyleyebilirim. Tabii ki bunlar tamamen benim düşüncelerim.

Yeni nesil oyun konsolları Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapması beklenen Get Even'ın çıkış tarihiyse 2015 yılı olacak gibi görünüyor.

YORUMLAR