Ghost Recon Wildlands Gümbür Gümbür Geliyor

Ubisoft'un heyecanla beklenen yeni nesil açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Ghost Recon Wildlands için etkileyici bir fragman yayınlandı. 7 Mart 2017 tarihinde çıkış yapacak Ghost Recon Wildlands için yayınlanan bu yeni videoda oyundaki görevimizin detaylar

Ubisoft'un heyecanla beklenen yeni nesil açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Ghost Recon Wildlands için etkileyici bir fragman yayınlandı.

7 Mart 2017 tarihinde çıkış yapacak Ghost Recon Wildlands için yayınlanan bu yeni videoda oyundaki görevimizin detayları bize aktarılıyor. Hatırlanacağı üzere Ghost Recon serisinin önceki oyunları taktiksel askeri görevlere katıldığımız ve bir ekibi yöneterek hedefimize ulaşmaya çalıştığüımız aksiyon oyunlarıydı. Ghost Recon Wildlands ise oldukça geniş bir açık dünya ve bolca özgürlük sunmasıyla serinin önceki oyunlarından ayrılıyor.

Ghost Recon Wildlands'da oldukça yakın bir geleceğe gidiyor olacağız. Bir Latin Amerika ülkesi olan Bolivya'ya konuk olduğumuz oyunda özel ajanları kontrol ederek bu ülkede hakim olan Santa Blanca Karteli'ni durdurmaya çalışacağız. Dünyanın en büyük kokain üreticisi olan bu kartel kendisini savunmak için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Biz ise farklı yöntemleri kullanarak düşmanımızın savunma sistemlerini aşabileceğiz.

Ghost Recon Wildlands'da dilerseniz görevleri sessiz ve gizli bir şekilde tamamlamayı tercih edebilir, dilerseniz etrafı mermi gölüne çevirerek tamamlamayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca oyunda tıpkı GTA oyunlarında olduğu gibi kara, hava ve deniz araçlarını da kullanabileceğiz.

Göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş Ghost Recon Wildlands'a ön sipariş vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR