GOM Player ile Alt Yazı Ayarları Nasıl Yapılır

Gerek Türkiye'de gerek dünya üzerinde milyonlarca kişinin ilk medya oynatıcı tercihi olan GOM Player üzerinde alt yazı ayarlarını nasıl yapacağınızı anlattığımız videoyu izleyerek, dizi ve film izlerken alt yazılarınızın boyutu ve yerini değiştirebilir, a

Gerek Türkiye'de gerek dünya üzerinde milyonlarca kişinin ilk medya oynatıcı tercihi olan GOM Player üzerinde alt yazı ayarlarını nasıl yapacağınızı anlattığımız videoyu izleyerek, dizi ve film izlerken alt yazılarınızın boyutu ve yerini değiştirebilir, aynı zamanda ufak ileri veya geri kaymaları düzeltebilirsiniz.

Kontrol paneli üzeirnden oldukça kolay şekilde yaabileceğiniz alt yazı ayarları sayesinde, kendi seyir zevkinize göre alt yazı ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. İzlediğiniz video ile tam uyumlu olmayan ve bir kaç saniye farkla ilerleyen alt yazıların yenisini indirmek yerine GOM Player üzerinden gerekli düzenlemeyi yaparak videolarınızı izlemeye devam edebilirsiniz.

GOM Player'ı henüz denemediyseniz veya bilgisayarınızda yüklü değilse aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR