Google+ Auto Awesome Movies Özelliği Tanıtım Videosu

Bu yılın başlarında Google I/O etkinlikleri sırasında duyurulan oldukça kullanışlı bir özellik olan Auto Awesome, kullanıcıların Google+ üzerinde fotoğraflarını düzenlemelerine hatta kendi GIF'lerini oluşturmalarına olanak sağlıyordu. Şimdiyse Google Auto

Bu yılın başlarında Google I/O etkinlikleri sırasında duyurulan oldukça kullanışlı bir özellik olan Auto Awesome, kullanıcıların Google+ üzerinde fotoğraflarını düzenlemelerine hatta kendi GIF'lerini oluşturmalarına olanak sağlıyordu. Şimdiyse Google Auto Awesome özelliğini videolar üzerine de getirdiğini duyurdu.

Geçtiğimiz gün içerisinde gerçekleştirilen Google+ etkinliği sırasında Auto Awesome Movies özelliğini duyuran Vic Gundotra, yeni gelen özellikle birlikte kullanıcıların videolarını birleştirebileceğini, videolarına farklı efektler ekleyebileceğini ve hatta videolarına farklı müzikler ekleyebileceklerini dile getirdi.

Auto Awesome Movies özelliği için bir de tanıtım videosu yayınlayan Google, kendi servislerini kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyor.

YORUMLAR