Google Dökümanlar ve E-Tablolar için Eklenti Desteği Duyuruldu

Google bugün yaptığı açıklamayla Google Drive için eklenti desteğini kullanıcılara duyurdu. Google Dökümanlar ve Google E-Tablolar için geliştirme partnerleri tarafından hazırlanan ekstra özellikleri kullanıcılara sunan eklenti desteği yayınlanan video il

Google bugün yaptığı açıklamayla Google Drive için eklenti desteğini kullanıcılara duyurdu. Google Dökümanlar ve Google E-Tablolar için geliştirme partnerleri tarafından hazırlanan ekstra özellikleri kullanıcılara sunan eklenti desteği yayınlanan video ile kullanıcılara tanıtıldı.

Google Dökümanlar ve Google E-Tablolar üzerinde varsayılan olarak gelmeyen birçok yeni özelliğe eklenti desteği sayesinde sahip olabilecek olan Google Drive kullanıcıları, bu sayede çok daha etkili ve verimli bir şekilde çalışabilecekler.

Kullanımı oldukça kolay olan eklenti desteği sayesinde kullanıcılar Google Drive hesapları üzerine kullanmak istedikleri eklentileri bir kez ekleyerek, daha sonra istedikleri zaman bu eklentilere kolayca ulaşabilecekler.

Şu an için sınırlı sayıda eklentiyle yola çıkılmış olsa da zaman içerisinde Google Drive üzerinde kullanıcıların kullanabilecekleri eklenti sayısı eminim ki büyük bir artış gösterecektir.

Google tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Google Drive üzerinde kullanıcılara sunulan yeni eklenti desteği hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR