Google Drive'ın Yeni Arayüz Tanıtım Videosu

Google'ın kullanıcılarına sunmuş olduğu online dosya ve döküman oluşturma ile dosya depolama servisi Drive üzerinde bazı değişiklikler meydana geleceğini duyurdu. Yapılan açıklamalara göre servis yepyeni ve daha kullanışlı bir arayüze geçiş yapıyor. Üstel

Google'ın kullanıcılarına sunmuş olduğu online dosya ve döküman oluşturma ile dosya depolama servisi Drive üzerinde bazı değişiklikler meydana geleceğini duyurdu.

Yapılan açıklamalara göre servis yepyeni ve daha kullanışlı bir arayüze geçiş yapıyor. Üstelik yeni arayüzü hem masaüstü hem de mobil versiyonlarında kullanabileceğiz. Görünüm olarak çok farklı olmasa da kullanıcıların Drive'ı daha pratik ve hızlı bir şekilde kullanmasını sağlayacak arayüz üzerindeki tüm işlemlerini yeni eklenecek olan ''New'' yani ''Yeni'' tuşu ile yapabileceksiniz.

Arayüz değişiklikliği dışında performans ve hız artışı sağlamak isteyen Google bu alanda da çalışmalar yaparak Drive'ın eskisine göre daha hızlı olmasını sağladı. Yeni değişikliklerin önümüzdeki haftalar içerisinde kullanıcılar tarafından teste açılacağı tahmin ediliyor.

Henüz Google Drive kullanmıyorsanız, aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen indirilebilir ve ister masaüstü bilgisayarınızda, ister mobil telefon ve tabletlerinizde isterseniz her ikisinde birden Google Drive'dan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR