Google Inbox Tanıtım Videosu

Gmail e-posta istemcisinin mobil platform üzerinde yeterince kitleye ulaşmaması özellikle iOS kullanıcıları tarafından uzunca bir süre boyunca eleştiriliyordu. Sessizliğini bozan Gmail ekibi, sonunda hem Android hem de iOS için ortak özellikler içeren yen

Gmail e-posta istemcisinin mobil platform üzerinde yeterince kitleye ulaşmaması özellikle iOS kullanıcıları tarafından uzunca bir süre boyunca eleştiriliyordu. Sessizliğini bozan Gmail ekibi, sonunda hem Android hem de iOS için ortak özellikler içeren yeni bir uygulama geliştirdi: Inbox! Gmail için çıkan resmi e-posta istemcisi olarak agresif bir çıkış yapmak isteyen Inbox, uygulamayı piyasaya sürmeden önce videolu bir tanıtım yolunu seçiyor. Şu an için uygulamayı indirseniz dahi üyelik başvurusu yapmanız gerekiyor. Dolayısıyla Gmail ekibinden onay aldıktan sonra Inbox'ı kullanmaya başlıyorsunuz.

Aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Inbox'ı Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR