Google Maps ile Bir Dakikada Dünya Turu

Tüm dünya artık Google Maps üzerinde bizleri bekliyor. Bundan böyle dünyanın en ücra köşelerini veya en bilindik yerlerini keşfetmemek için hiçbir bahanemiz yok. Google tarafından yayınlanan yeni bir video ile gözü gören her insanın Google Maps aracılığıy

Tüm dünya artık Google Maps üzerinde bizleri bekliyor. Bundan böyle dünyanın en ücra köşelerini veya en bilindik yerlerini keşfetmemek için hiçbir bahanemiz yok.

Google tarafından yayınlanan yeni bir video ile gözü gören her insanın Google Maps aracılığıyla bilgisayarının başından kalkmadan dünyamızın tüm güzelliklerini görebileceği sergilenmiş.

Video her ne kadar hızlı hareket ediyor olsa da, dünya üzerinde görülmesi gereken bir çok yeri bizlere göstermek amaçlanmış. Genel olarak videoda Google Maps'in en başarılı özelliklerinden biri olan sokak görünümleri üzerinde durulmuş.

Video aslında hikayenin sadece yarısı. Google'ın Merhaba Dünya sayfasını ziyare ederek dünya üzerinde keşfedilmesi gereken bir çok güzel yeri bulabilirsiniz. Ayrıca Google Maps'i daha verimli olarak nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR