Google Maps ile Okyanusları Keşfedin

Google Maps'in 7000 kişilik ekibi hiç durmadan çalışmaya ve kullanıcılar için yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. Google Maps'e yeni eklenen özellikle bundan böyle okyanusların derinliklerinde neler olup bittiğini görebileceğiz. Şu an için sınırlı

Google Maps'in 7000 kişilik ekibi hiç durmadan çalışmaya ve kullanıcılar için yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. Google Maps'e yeni eklenen özellikle bundan böyle okyanusların derinliklerinde neler olup bittiğini görebileceğiz.

Şu an için sınırlı bölgeleri kapsıyor olsa da Google Maps'e eklenen su altı görüntüleri, deniz altına ve dalış sporlarına merak duyan her kullanıcı için gerçekten farklı bir tecrübe olacak. İlk su altı görüntüleri: Büyük Set Resifi (Avustralya), Filipinler ve Hawaii'den geldi.

Saydığımız bu üç bölge ile başlayan Google Maps Okyanus macerası, eminiz ki ilerleyen günlerde yeni bölgelerden görüntüleri de kendi bünyesine katarak büyümeye devam edecektir.

Google Maps Ocean adı altında hazırlanan sayfa üzerinden daha fazla bilgiye ulaşabileceğiniz gibi, deniz altında hemen gezintiye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR