Google Pixel Düşme Testinde Hayal Kırıklığı Yarattı

Yapılan bu Google Pixel dayanıklılık testi bize cihazı düşürdüğümüzde telefonun bu darbeden sonra çalışıp çalışmayacağı hakkında fikir veriyor. Google Pixel düşme testi sayesinde Google Pixel günlük kullanımda elimizden kazara kaysa ne olacak öğrenebilmek

Yapılan bu Google Pixel dayanıklılık testi bize cihazı düşürdüğümüzde telefonun bu darbeden sonra çalışıp çalışmayacağı hakkında fikir veriyor.

Google Pixel düşme testi sayesinde Google Pixel günlük kullanımda elimizden kazara kaysa ne olacak öğrenebilmekteyiz. Android cihazlar arasında şu an için en güçlü donanımsal özelliklere sahip telefonlardan biri olan Google Pixel, kamerasıyla da beğenimizi kazanmakta. Fakat bir telefonu ne kadar iyi özelliklere sahip olursa olsun arıza yaptığı durumda kullanamıyor, bu gelişmiş özelliklerden faydalanamıyoruz.

Günlük hayatta telefonunuzu elinize alıp yürüyüş yapabilir ya da telefonla konuştuktan sonra telefonu cebinize veya çantanıza sokmak yerine elinizde taşımaya devam etmeyi tercih edebilirsiniz. Kazanın ne zaman geleceğini bilemediğimiz için bu esnada birisi bize çarpabilir, telefon elimizden kayabilir ve yere düşebilir. İşte bu video sayesinde Google Pixel'inizin başına gelebilecek olayları önceden görebilirsiniz.

Videoda Google Pixel farklı açılardan ve belli bir yükseklikten yere bırakılıyor ve sonuçları gözleniyor. Telefon dik bir şekilde yere bırakıldığında, darbe sonrası çalışmaya devam etse de yüzüstü yere bırakıldığında ekranı ciddi bir hasar alıyor ve telefon kullanılmaz hale geliyor.

Bu videodan çıkarılacak sonuç ise şu; eğer Google Pixel kullanıyorsanız, telefonunuzu düşürmeyin, darbelerden koruyun ve kaliteli bir koruyucu kılıfla taşıyın.

Google Pixel ve Apple iPhone 7 Karşılaştırması

YORUMLAR