Google Pixel XL ve iPhone 7 Plus Hız Karşılaştırması

Google Pixel XL ve iPhone 7 Plus performansları bu videoda karşılaştırılıyor

Google Pixel XL ve iPhone 7 Plus hız karşılaştırması adeta devlerin savaşı niteliğinde. 

Hatırlanacağı üzere Apple Eylül ayında iPhone 7 Plus ve iPhone 7'yi tanıtmıştı. Google ise bu tanıtımın üzerinden çok geçmeden, 1 ay sonrasında Google Pixel XL ve Google Pixel'i tanıtmıştı. Bu telefonlardan iPhone 7 Plus ve Google Pixel XL geniş ekranlara ve yetenekli kameralara sahip olan modeller. Peki bu dev telefonlar performans anlamında ne gibi farklara sahipler? İşte bu videoda iki cihazın performansı karşılaştırılıyor ve hangisinin daha hızlı çalıştığı ölçülüyor.

Google Pixel XL ve iPhone 7 Plus teknolojinin son nimetlerini kullanan telefonlar. Apple'ın ve Google'ın amiral gemileri şu ana kadar mobil cihazlar için geliştirilmiş en güçlü işlemcilere sahipler. Google Pixel XL'de 4 çekirdekli Snapdragon 821 işlemci kullanılırken iPhone 7 Plus'ta yine 4 çekirdekli A10 Fusion işlemci kullanılıyor.

Yapılan testte Google Pixel XL ve iPhone 7 Plus yan yana koyularak sırayla belli uygulamalar ve oyunlar çalıştırılıyor. Günlük kullanımda sıkça yaptığımız uygulama arası geçişlere odaklanan test hangi telefonun en kısa tepki verme süresine sahip olduğunu gösteriyor.

Google Pixel XL ve iPhone 7 Plus Karşılaştırması

YORUMLAR