Google Pixel XL ve LG V20 Hız Karşılaştırması

Google Pixel XL ve LG V20 hız karşılaştırması testi bize hangi telefonun daha yüksek performans verdiğini gösteriyor

Eğer akıllı telefonlarda favoriniz Android işletim sistemini kullanan telefonlarsa bu Google Pixel XL ve LG V20 hız karşılaştırması videosu hoşunuza gidecektir.

Hatırlanacağı üzere Google, Apple'ın iPhone 7'yi tanıtmasının ardından yeni amiral gemisi Google Pixel'i ve onun büyük abisi Google Pixel XL'i resmi olarak tanıtmıştı. Google Pixel XL hem kaliteli bir kameraya sahipti hem de yüksek güce sahip donanım sunuyordu. LG de son olarak LG V20'yi tanıtarak Android piyasasında işleri kızıştırmıştı.

Google Pixel XL ve LG V20, 4 GB RAM miktarına sahip telefonlar. Bu da birçok güncel uygulamayı aynı anda rahatça çalıştırabilecekleri anlamına geliyor. Google Pixel XL ve LG V20 arasındaki performans farkını belirleyecek şey ise işlemcileri. Google Pixel XL, Qualcomm'un son işlemcisi Snapdragon 821 ile birlikte geliyor. LG V20 ise biraz daha eski olan Snapdragon 820'ye sahip. Peki bu fark günlük kullanımda nasıl bir fark yaratıyor? İşte bu videoda bu sorunun cevabı verilmekte.

Videoda yapılan hız karşılaştırmasında her iki telefon üzerinde kronometre açılıyor ve sırayla günlük hayatta sıkça kullandığımız uygulamalardan bazıları ve çeşitli oyunlar çalıştırılıyor. Sonrasında ise seri bir şekilde bu uygulamalar arasında geçiş yapılıyor ve hangi telefonun testi en kısa sürede tamamladığı ölçülüyor.

Google Pixel XL Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yeni Bir LG V20 Avrupa Yollarına Çıktı Ancak Bu Biraz Farklı

YORUMLAR